Boğaziçi evden eve nakliyat ile sizlere Boğaziçi içerisinde sunduğumuz hizmet repertuvarımızı durmadan geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Bu repertuvara, şehir içi veya şehirler arası işlemlerde küçük hizmetler için yeni bir hizmet dalı ekledik. Boğaziçi küçük nakliyat ile taşınması gereken küçük eşyalarınız için bir platform oluşturarak aradığınız hizmeti kısa sürede bulmanızı kolaylaştırdık. Boğaziçi evden eve nakliyat hizmetinde %20 indirim için evden eve nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

BOĞAZİÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE

 FARK YARATIYORUZ.

evden-eve-nakliyatKüçük nakliyat ; bir eşyaya özel veya en fazla bir oda kapasitesinde ki eşyalar için kullanılan nakliyat yöntemidir. Adından da anlaşılacağı üzere küçük ebatlı taşıma işlevleri için kullanılan bir hizmet dalıdır. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz ufak çaplı nakliyat hizmetleriniz için kolayca ulaşım sağlayabilir, hizmeti başlatabilirsiniz. Boğaziçi küçük nakliye hizmetinde %20 indirim için küçük nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Küçük Nakliyat Hizmetinde Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Bizlerle iletişime geçtiğiniz an da verdiğiniz taşınacak eşya bilgisine ve güzergahına göre araç ve ekipman belirlenmektedir. Ekspertiz işlemi ile birlikte gereken araç ve ekipman hizmetinize temin edilmektedir. Boğaziçi kamyonetle eşya taşıma alanımızda onlarca araç ve ekipman kapasitesine yer vermekteyiz.

BOĞAZİÇİ KÜÇÜK NAKLİYE KAMYONET – KÜÇÜK NAKLİYECİLER

Boğaziçi mini nakliye işlemlerinde kullanılan araçlarımızdan bazıları şunlardır;

  • kucuk-nakliye-kamyonetPikap nakliye; Kamyonet türlerinden biri olan pikaplar kasası açık olarak bilinmektedir. Eşyalarınızın ebatı ve ihtiyacınıza göre temin edilen araçlarımızdan biridir. Boğaziçi pikap nakliyat hizmeti ile en fazla 1 oda boyutunda ki veya kapalı kamyonetlere sığmayacak boydaki eşyalar için tercih edilen araç çeşitlerimiz dendir. Boğaziçi pikap nakliye de %20 indirim için pikap nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.
  • Panelvan nakliye; Panelvan; 7-17 metrelik hacme sahip olan kapalı kasa içi boş araç türüdür. Pikap nakliye hizmeti açık kasa iken Boğaziçi panelvan nakliyat tam tersi şekilde nitelendirilmektedir. Eşya kapasitesi pikap tarzları ile hemen hemen aynıdır. Eşyanın niteliğine göre ikisinden biri tercih edilerek yönlendirme yapılmaktadır.
  • Doblo nakliye; En küçük nakliyat araçlarımızdandır. Birkaç küçük eşya taşıma hizmeti için tesis edilmektedir. Boğaziçi doblo nakliyat ile hem ufak ebatlı eşyalarınızın kolayca taşınmasını yapabilir hemde hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Boğaziçi doblo nakliye de %20 indirim için doblo nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.
  • Doç kamyonetler; Genellikle inşaat sektöründe kullanılan yük kamyonetleri olarak bilinen dodge kamyonetler hacmi fazla olan nakliyat araçlarımızdandır. Boğaziçi doç kamyonet nakliyat hizmetimizde kamyonetlerimiz açık ve kapalı kasa seçenekleriyle eşyalarınıza uygun şekilde hizmetinize sunulmaktadır.
  • 50 nc kamyonet nakliyesi; Hacim olarak küçük eşya taşıma araç türlerine göre kapasitesi en büyük olan araç türüdür. Kapalı kasa araç sistemi ile birlikte uygun boyuttaki eşyaları taşımak için tesis edilmektedir.

nakliyeBoğaziçi küçük eşya nakliyat süresince tesis edilecek araçlarımız sizlerin taşınacak eşyalarınızın kapasitesine ve buna yönelik eksperlerimizin görüşüne göre ayarlanmaktadır. Boğaziçi nakliye kamyonet arayanlar için hizmetlerini en hızlı biçimde gerçekleştirmeleri için gereken tüm detaylarla eksperlerimiz ve ekiplerimiz ilgilenecektir. Böylece sizler hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmetinin keyfini çıkaracaksınız.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda sizlere Boğaziçi saatlik nakliye hizmeti de sunmaktayız. Bu araçlarımızdan birini belirli saat diliminde kiralamanız anlamına gelmektedir. Böylece Boğaziçi kiralık kamyonet arayanlar içinde  bir hizmet birimi sunmaktayız. Boğaziçi kamyonet taksi ile birlikte eşyalarınız belirlenen saatler içerisinde evden eve kolay ve güvenli yollarla taşınmaktadır. Boğaziçi saatlik nakliye de %20 indirim için saatlik nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Boğaziçi küçük nakliye işleri için sizlere büyük emek ve planlamalarla çalışarak, işlemlerinizi kolayca yapabilmek için anında ulaşabileceğiniz firmamız ile dilediğiniz anda hizmetinizdeyiz. Nakliyat denildiğinde akla gelen büyük çaplı taşınmaların aksine Boğaziçi ufak nakliye araçları ile sizlere küçük çaplı taşınma hizmetleriniz içinde bir alan oluşturmaktayız. Aynı zamanda iş güvenliği ve gelişen teknolojinin getirisi olan son teknolojik ekipmanlarla birlikte sizlere güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızın ambalajlama, taşınma ve yerleştirilme süreçlerinin her birinde özenli bir şekilde çalışmaktayız.

BOĞAZİÇİ ŞEHİR İÇİ UCUZ NAKLİYE İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..!

nakliyeciBizler için işlemlerinizin yani taşınacak eşyaların boyutu asla önemli değildir. Bu nedenle Boğaziçi nakliyatçılar arasından sıyrılarak sizlere prestijli bir hizmet oluşturarak işimizi her alanda büyük hassasiyet ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Boğaziçi küçük nakliye fiyatları denildiğinde uygun fiyat seçeneklerimiz ve güvenli hizmetimiz ile aklınıza gelen ilk firma olmanın verdiği gururla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Boğaziçi ucuz nakliye arayışınızda firmamız her daim sizleri bütçesini düşünmekte ve buna uygun Boğaziçi nakliye fiyatları belirlemektedir. Ucuz nakliyat uygulamamızla taşınmalarınızı daha düşük maliyetlerle sizlere sunmaktayız. Boğaziçi ucuz nakliye de %20 indirim için ucuz nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Boğaziçi nakliyat sektöründe bugüne kadar binlerce müşteriye ulaşmış bir kuruluş olarak, Boğaziçi bölgesinde nakliyat firması denilince ilk akla gelen tercih edilen bir firma olmayı başardık. Bunu yaparken de bir aile şirketi olarak sürekliliği esas aldık.

BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİ NAKLİYE – ÖĞRENCİ EŞYASI TAŞIMADA %20 İNDİRİM

Boğaziçi öğrenci nakliye uygulamamızla değerli öğrencilerimizin yanında olduğumuzun en büyük göstergesidir. Boğaziçi öğrenci eşyası taşıma konusunda gençlerimize öğrenciye ucuz nakliye fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede bir nevide olsa okumalarında katkımız olmasını amaçlamaktayız. Boğaziçi öğrenci nakliye de %20 indirim için öğrenci nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Boğaziçi şehir içi nakliyat konusunda bu bölge sınırları içerisinde en uygun Boğaziçi şehir içi nakliye fiyatları yine bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıca alanında uzman kadrolarımızla, Boğaziçi şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde yerine getirmekteyiz. Boğaziçi şehir içi nakliyat hizmetinde %20 indirim için şehir içi nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

BOĞAZİÇİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT – ŞEHİRLER ARASI PARÇA EŞYA TAŞIMA

sehirler-arasi-nakliyatBoğaziçi şehirlerarası nakliyat veya Boğaziçi şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinizde uzman kadrolarımız, son model nakliye araçlarımız ve kaliteli paketleme malzemelerimizle eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni yuvanıza ulaştırmaktayız. Boğaziçi ilden ile nakliyat ihtiyaçlarınızda ücretsiz ekspertiz desteği sunarak eşyalarınızı yerinde görüp uygun fiyatlı Boğaziçi şehirler arası nakliyat ücretleri belirliyoruz. Boğaziçi şehirlerarası nakliyat hizmetinde %20 indirim için şehirlerarası nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Boğaziçi asansörlü nakliyat; taşımacılık sektörünün en büyük yeniliklerinden biridir. Eşyaların daha kolay ve en ufak çizik dahi olmadan taşınmasını sağlayan sistemlerden biridir. Asansörlü nakliye ile hiç olmadığından daha kolay ve korunaklı şekilde yeni adresinize eşyalarınızın taşınması sağlanmış olur. En iyi Boğaziçi asansörlü taşımacılık firmasından hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Boğaziçi asansörlü nakliyat hizmetin de %20 indirim için asansörlü nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

İnsan var oldukça eşyalara duyulan ihtiyaçta her daim devam edecektir. Büyük veya küçük ölçekli nakliye ihtiyacı sizlerin hiç beklemediği anda karşınıza çıkabilir. Bunlarda biride Boğaziçi parça eşya taşıma veya Boğaziçi parça nakliyat faaliyeti olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken ilk iş hem doğru firma ile çalışmak hem de uygun fiyatlı Boğaziçi parça eşya taşıma firması bulmanız olacaktır. Bizler bu konuların bilincinde olarak parça nakliyat ihtiyacı olan değerli müşterilerimize ucuz parça eşya taşıma işlemi sunuyoruz. Boğaziçi parça eşya taşıma da %20 indirim için parça eşya taşıma linkini tıkla ve anında indirim kazan.

BOĞAZİÇİ ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİNDE UCUZ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK FİYATLARI

Boğaziçi eşya depolama sayesinde ev veya ofis eşyalarınızı istediğiniz süre kadar güvenlikli depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Ev eşyası depolama alanında uzun yılların tecrübesiyle sizlere garantili depolama kolaylığı sunuyoruz. Boğaziçi eşya depolama fiyatları belirlerken müşteri temsilcilerimizin inisiyatif kullanmasıyla düşük fiyatlar sizleri bekliyor. Kiralık depo fiyatlarımız her daim diğer depolama şirketlerine kıyasla uygun şekilde belirlenir. Boğaziçi eşya depolama da %20 indirim için eşya depolama linkini tıkla ve anında indirim kazan.

parca-esya-tasima

Boğaziçi nakliyat, Boğaziçi evden eve nakliyat, Boğaziçi küçük nakliyeciler, Boğaziçi küçük nakliye, Boğaziçi küçük nakliye aracı, Boğaziçi küçük nakliyat, Boğaziçi küçük nakliye işleri, Boğaziçi nakliyatçılar, Boğaziçi nakliyeciler, Boğaziçi nakliyeci, Boğaziçi nakliye kamyonet arayanlar, Boğaziçi kamyonet nakliyesi, Boğaziçi küçük eşya taşıma, Boğaziçi saatlik nakliye, Boğaziçi pikap nakliye, Boğaziçi küçük nakliye fiyatları, Boğaziçi kamyonetle eşya taşıma, Boğaziçi kiralık kamyonet, Boğaziçi panelvan nakliye, Boğaziçi 50 nc kamyonet nakliyesi, Boğaziçi doç kamyonetler, Boğaziçi eşya nakliyat, Boğaziçi kamyonet taksi, Boğaziçi mini nakliye, Boğaziçi ufak nakliye araçları, Boğaziçi doblo nakliye, Boğaziçi şehir içi nakliyat, Boğaziçi şehirlerarası nakliyat, Boğaziçi eşya depolama, Boğaziçi parça eşya taşıma, Boğaziçi asansör kiralama, Boğaziçi ankara nakliye, Boğaziçi nakliye fiyatları

Boğaziçi nakliyat sektöründe ihtiyaç duyacağınız tüm evden eve nakliyat hizmetleri firmamız tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır. Boğaziçi nakliyat hizmetinde %20 indirim için nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

error: Content is protected !!