Konutkent evden eve nakliyat ile sizlere Konutkent içerisinde sunduğumuz hizmet repertuvarımızı durmadan geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Bu repertuvara, şehir içi veya şehirler arası işlemlerde küçük hizmetler için yeni bir hizmet dalı ekledik. Konutkent küçük nakliyat ile taşınması gereken küçük eşyalarınız için bir platform oluşturarak aradığınız hizmeti kısa sürede bulmanızı kolaylaştırdık. Konutkent evden eve nakliyat hizmetinde %20 indirim için evden eve nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE FARK YARATIYORUZ.

evden-eve-nakliyatKüçük nakliyat ; bir eşyaya özel veya en fazla bir oda kapasitesinde ki eşyalar için kullanılan nakliyat yöntemidir. Adından da anlaşılacağı üzere küçük ebatlı taşıma işlevleri için kullanılan bir hizmet dalıdır. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz ufak çaplı nakliyat hizmetleriniz için kolayca ulaşım sağlayabilir, hizmeti başlatabilirsiniz. Konutkent küçük nakliye hizmetinde %20 indirim için küçük nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Küçük Nakliyat Hizmetinde Kullanılan Araçlar Nelerdir?

Bizlerle iletişime geçtiğiniz an da verdiğiniz taşınacak eşya bilgisine ve güzergahına göre araç ve ekipman belirlenmektedir. Ekspertiz işlemi ile birlikte gereken araç ve ekipman hizmetinize temin edilmektedir. Konutkent kamyonetle eşya taşıma alanımızda onlarca araç ve ekipman kapasitesine yer vermekteyiz.

Konutkent KÜÇÜK NAKLİYE KAMYONET – KÜÇÜK NAKLİYECİLER

Konutkent mini nakliye işlemlerinde kullanılan araçlarımızdan bazıları şunlardır;

  • kucuk-nakliye-kamyonetPikap nakliye; Kamyonet türlerinden biri olan pikaplar kasası açık olarak bilinmektedir. Eşyalarınızın ebatı ve ihtiyacınıza göre temin edilen araçlarımızdan biridir. Konutkent pikap nakliyat hizmeti ile en fazla 1 oda boyutunda ki veya kapalı kamyonetlere sığmayacak boydaki eşyalar için tercih edilen araç çeşitlerimiz dendir. Konutkent pikap nakliye de %20 indirim için pikap nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.
  • Panelvan nakliye; Panelvan; 7-17 metrelik hacme sahip olan kapalı kasa içi boş araç türüdür. Pikap nakliye hizmeti açık kasa iken Konutkent panelvan nakliyat tam tersi şekilde nitelendirilmektedir. Eşya kapasitesi pikap tarzları ile hemen hemen aynıdır. Eşyanın niteliğine göre ikisinden biri tercih edilerek yönlendirme yapılmaktadır.
  • Doblo nakliye; En küçük nakliyat araçlarımızdandır. Birkaç küçük eşya taşıma hizmeti için tesis edilmektedir. Konutkent doblo nakliyat ile hem ufak ebatlı eşyalarınızın kolayca taşınmasını yapabilir hemde hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Konutkent doblo nakliye de %20 indirim için doblo nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.
  • Doç kamyonetler; Genellikle inşaat sektöründe kullanılan yük kamyonetleri olarak bilinen dodge kamyonetler hacmi fazla olan nakliyat araçlarımızdandır. Konutkent doç kamyonet nakliyat hizmetimizde kamyonetlerimiz açık ve kapalı kasa seçenekleriyle eşyalarınıza uygun şekilde hizmetinize sunulmaktadır.
  • 50 nc kamyonet nakliyesi; Hacim olarak küçük eşya taşıma araç türlerine göre kapasitesi en büyük olan araç türüdür. Kapalı kasa araç sistemi ile birlikte uygun boyuttaki eşyaları taşımak için tesis edilmektedir.

nakliyeKonutkent küçük eşya nakliyat süresince tesis edilecek araçlarımız sizlerin taşınacak eşyalarınızın kapasitesine ve buna yönelik eksperlerimizin görüşüne göre ayarlanmaktadır. Konutkent nakliye kamyonet arayanlar için hizmetlerini en hızlı biçimde gerçekleştirmeleri için gereken tüm detaylarla eksperlerimiz ve ekiplerimiz ilgilenecektir. Böylece sizler hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmetinin keyfini çıkaracaksınız.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda sizlere Konutkent saatlik nakliye hizmeti de sunmaktayız. Bu araçlarımızdan birini belirli saat diliminde kiralamanız anlamına gelmektedir. Böylece Konutkent kiralık kamyonet arayanlar içinde  bir hizmet birimi sunmaktayız. Konutkent kamyonet taksi ile birlikte eşyalarınız belirlenen saatler içerisinde evden eve kolay ve güvenli yollarla taşınmaktadır. Konutkent saatlik nakliye de %20 indirim için saatlik nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent küçük nakliye işleri için sizlere büyük emek ve planlamalarla çalışarak, işlemlerinizi kolayca yapabilmek için anında ulaşabileceğiniz firmamız ile dilediğiniz anda hizmetinizdeyiz. Nakliyat denildiğinde akla gelen büyük çaplı taşınmaların aksine Konutkent ufak nakliye araçları ile sizlere küçük çaplı taşınma hizmetleriniz içinde bir alan oluşturmaktayız. Aynı zamanda iş güvenliği ve gelişen teknolojinin getirisi olan son teknolojik ekipmanlarla birlikte sizlere güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızın ambalajlama, taşınma ve yerleştirilme süreçlerinin her birinde özenli bir şekilde çalışmaktayız.

Konutkent ŞEHİR İÇİ UCUZ NAKLİYE İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..!

nakliyeciBizler için işlemlerinizin yani taşınacak eşyaların boyutu asla önemli değildir. Bu nedenle Konutkent nakliyatçılar arasından sıyrılarak sizlere prestijli bir hizmet oluşturarak işimizi her alanda büyük hassasiyet ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Konutkent küçük nakliye fiyatları denildiğinde uygun fiyat seçeneklerimiz ve güvenli hizmetimiz ile aklınıza gelen ilk firma olmanın verdiği gururla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Konutkent ucuz nakliye arayışınızda firmamız her daim sizleri bütçesini düşünmekte ve buna uygun Konutkent nakliye fiyatları belirlemektedir. Ucuz nakliyat uygulamamızla taşınmalarınızı daha düşük maliyetlerle sizlere sunmaktayız. Konutkent ucuz nakliye de %20 indirim için ucuz nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent nakliyat sektöründe bugüne kadar binlerce müşteriye ulaşmış bir kuruluş olarak, Konutkent bölgesinde nakliyat firması denilince ilk akla gelen tercih edilen bir firma olmayı başardık. Bunu yaparken de bir aile şirketi olarak sürekliliği esas aldık.

Konutkent ÖĞRENCİ NAKLİYE – ÖĞRENCİ EŞYASI TAŞIMADA %20 İNDİRİM

Konutkent öğrenci nakliye uygulamamızla değerli öğrencilerimizin yanında olduğumuzun en büyük göstergesidir. Konutkent öğrenci eşyası taşıma konusunda gençlerimize öğrenciye ucuz nakliye fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede bir nevide olsa okumalarında katkımız olmasını amaçlamaktayız. Konutkent öğrenci nakliye de %20 indirim için öğrenci nakliye linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent şehir içi nakliyat konusunda bu bölge sınırları içerisinde en uygun Konutkent şehir içi nakliye fiyatları yine bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıca alanında uzman kadrolarımızla, Konutkent şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde yerine getirmekteyiz. Konutkent şehir içi nakliyat hizmetinde %20 indirim için şehir içi nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT – ŞEHİRLER ARASI PARÇA EŞYA TAŞIMA

sehirler-arasi-nakliyatKonutkent şehirlerarası nakliyat veya Konutkent şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinizde uzman kadrolarımız, son model nakliye araçlarımız ve kaliteli paketleme malzemelerimizle eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni yuvanıza ulaştırmaktayız. Konutkent ilden ile nakliyat ihtiyaçlarınızda ücretsiz ekspertiz desteği sunarak eşyalarınızı yerinde görüp uygun fiyatlı Konutkent şehirler arası nakliyat ücretleri belirliyoruz. Konutkent şehirlerarası nakliyat hizmetinde %20 indirim için şehirlerarası nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent asansörlü nakliyat; taşımacılık sektörünün en büyük yeniliklerinden biridir. Eşyaların daha kolay ve en ufak çizik dahi olmadan taşınmasını sağlayan sistemlerden biridir. Asansörlü nakliye ile hiç olmadığından daha kolay ve korunaklı şekilde yeni adresinize eşyalarınızın taşınması sağlanmış olur. En iyi Konutkent asansörlü taşımacılık firmasından hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Konutkent asansörlü nakliyat hizmetin de %20 indirim için asansörlü nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

İnsan var oldukça eşyalara duyulan ihtiyaçta her daim devam edecektir. Büyük veya küçük ölçekli nakliye ihtiyacı sizlerin hiç beklemediği anda karşınıza çıkabilir. Bunlarda biride Konutkent parça eşya taşıma veya Konutkent parça nakliyat faaliyeti olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken ilk iş hem doğru firma ile çalışmak hem de uygun fiyatlı Konutkent parça eşya taşıma firması bulmanız olacaktır. Bizler bu konuların bilincinde olarak parça nakliyat ihtiyacı olan değerli müşterilerimize ucuz parça eşya taşıma işlemi sunuyoruz. Konutkent parça eşya taşıma da %20 indirim için parça eşya taşıma linkini tıkla ve anında indirim kazan.

Konutkent ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİNDE UCUZ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK FİYATLARI

Konutkent eşya depolama sayesinde ev veya ofis eşyalarınızı istediğiniz süre kadar güvenlikli depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Ev eşyası depolama alanında uzun yılların tecrübesiyle sizlere garantili depolama kolaylığı sunuyoruz. Konutkent eşya depolama fiyatları belirlerken müşteri temsilcilerimizin inisiyatif kullanmasıyla düşük fiyatlar sizleri bekliyor. Kiralık depo fiyatlarımız her daim diğer depolama şirketlerine kıyasla uygun şekilde belirlenir. Konutkent eşya depolama da %20 indirim için eşya depolama linkini tıkla ve anında indirim kazan.

parca-esya-tasima

Konutkent nakliyat, Konutkent evden eve nakliyat, Konutkent küçük nakliyeciler, Konutkent küçük nakliye, Konutkent küçük nakliye aracı, Konutkent küçük nakliyat, Konutkent küçük nakliye işleri, Konutkent nakliyatçılar, Konutkent nakliyeciler, Konutkent nakliyeci, Konutkent nakliye kamyonet arayanlar, Konutkent kamyonet nakliyesi, Konutkent küçük eşya taşıma, Konutkent saatlik nakliye, Konutkent pikap nakliye, Konutkent küçük nakliye fiyatları, Konutkent kamyonetle eşya taşıma, Konutkent kiralık kamyonet, Konutkent panelvan nakliye, Konutkent 50 nc kamyonet nakliyesi, Konutkent doç kamyonetler, Konutkent eşya nakliyat, Konutkent kamyonet taksi, Konutkent mini nakliye, Konutkent ufak nakliye araçları, Konutkent doblo nakliye, Konutkent şehir içi nakliyat, Konutkent şehirlerarası nakliyat, Konutkent eşya depolama, Konutkent parça eşya taşıma, Konutkent asansör kiralama, Konutkent ankara nakliye, Konutkent nakliye fiyatları

Konutkent nakliyat sektöründe ihtiyaç duyacağınız tüm evden eve nakliyat hizmetleri firmamız tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır. Konutkent nakliyat hizmetinde %20 indirim için nakliyat linkini tıkla ve anında indirim kazan.

error: Content is protected !!