Ankara pikap nakliye ile parça eşya taşımak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu tür araçlarımız küçük kamyonetlerden oluşup, genellikle şehir içi nakliye ihtiyaçlarında saatlik olarak tercih edilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği pikap nakliye ile hafif yük eşyalar hesaplı şekilde taşınmaktadır.

Pikapla Eşya Taşımacılığı

Ankara Pikap Nakliye
Ankara Pikap Nakliye

Ankara’da ikamet eden vatandaşlarımız için ev eşyası ya da ofis taşımacılığı gibi daha az eşyanın nakliyesinde, pikapla taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Pikapla eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliyatlar da tercih edilmekte olup, son donanıma sahiptirler. Her geçen gün tecrübemize bir yenisini daha ekleyerek, yüksek performanslı ekibimiz ile eşyalarınızı dilediğiniz adrese taşıyacak, büyük ve küçük araçlarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ankara Pikap Nakliye Fiyatları

Ankara nakliyat sektöründe, lider konumda olan firmamız ile müşterilerimizin taleplerine maksimum cevap verecek donanıma sahibiz. Taşımacılık denince ilk akla gelen firma olmamızın vermiş olduğu gurur ve azimle, müşterilerimizin isteklerini daha çok önemsiyoruz. Ankara pikap nakliye fiyatları, eşyanızın gideceği mesafeye, kiralayacağınız aracın ebadına, taşınmasını istediğiniz eşyanın miktarına göre belirlenmektedir. Pikap nakliye fiyatlarında bir diğer belirleyici unsur ise, eşyaların taşınacağı katlar ve kiraladığınız pikabın kullanılacağı süredir.

Sizlerde eşyalarınızı taşımak için, pikap nakliye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, nakliyenin en doğru adresi olan Deha nakliyat firmamız ile iletişime geçerek, gerekli bilgilerinizi aktardıktan sonra taşıma işleminizi güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

error: Content is protected !!